Головна Печиво Печиво Марія


Печиво Марія

Печиво Марія

Печиво марія - це всім знайоме печиво,яке ми звиклику купувати в магазині.


Печиво  Марія достатньо сухе печиво,  шароватої текстури. Це печиво э слабко слодоким, що робить його дієтичним. Жирність печива теж є низькою, при цьому всьому воно може бути надзвичайно смачним і голвне - корисним.  Таким печивом зможуть себе побалувати ,як люди які сидять на дієті так і діабетики. Для багатьох інших воно просто прекрасно підійде до чаю чи кави.

 

Склад:

- Масло:200 грам

- Молоко 1 стакан

- Картопляний крохмаль 2 стакана

- Цукрова пудра 1 стакан

- Мука 3 стакана

- Ванільний порошок 0,5 чайної ложечки

- Сода 0,5 чайної ложечки

- Лимонний 1 чайна ложка

 


 

 

Приготування Печиво Марія:

Готуюче печиво Марія  вам буде достатньо 20-30 хвилин. Для початку необхідно замісити тісто. Змішуємо муку,крохмаль цукрову пудру, соду(гащену) , ванільний порошок і цю суміш потрібно добре розтерти з маслом. Щоб масло добре розтерлось,його перед приготування за годинку,витягніть з холодильника,щоб воно було м'ягким.

Після цього добавляємо молоко та місимо круте(туге) тісто.

 

 

Тісто повинно постояти приблизно 15-20 хвилин.

Наступним кроком ми повинні з нашого тіста отримати шаровату структуру. Якщо ви маєте машинку для пасти тоді з її допомогою ви зможете значно легше підготовити тісто.  Основна суть полягає в тому, що вам необхідно розкатувати тоненько тісто,складувати декілька раз і після цього знову розкатувати. В результаті ви отримаєте тонкий корж для печива.

З тіста вирізаєте формочками печиво та викладуєте його на деко. Формочки за бажанням,можуть бути просто кругленькі,можна квадратні чи зірочки , тут від Вашої фантазії та формочок,які у вас є. Виклавши на деко, вилочкою в тістечках зробіть дирочки.


 

 

Печиво Марія випікається  при температурі 180-200 градусів. Так як тісто тоненьке,то печиво випікається дуже швидко 4-6 хвилин. З даної порції ви отримаєте близбко 100-150 тістечок, залежно від формочки та товщини тіста. Подавати печиво Марія краще тоді коли воно повністю охолоне.

Смачного!

 


Приблизна тривалість приготування
Назад


Подібні рецепти


Вівсяне печиво

Вівсяне печиво

Навіщо йти в магазин, якщо можна приготувати вдома чудове вівсяне печиво...

Детальніше
Пісочне печиво

Пісочне печиво

Пісочне печиво - просте, дешеве, смачне печиво...

Детальніше
Печиво трояндочка

Печиво трояндочка

Оригінальне печиво, яке не потребує багато часу для приготування.

Детальніше