Головна Пляцки Пляцок Вишиванка


Пляцок Вишиванка

Пляцок Вишиванка

Пляцок Вишиванка-це один з найсмачніших пляцків, яким можна пригощати гостей на вечірках, весіллях, днях народження і інших святах.


Пляцок Вишиванка:

Тісто:

1 пачка маргарини,

5 жовтків,

1 склянка цукру,

5 ложок сметани,

4 склянки муки,

1 порошок до печива.

Приготування:

Маргарин, жовтки і цукор гарно розтерти, додати сметану, перемішати, в кінці додати муку з порошком до печива. Замісити тісто. Тісто розділити на 3 рівні частини.На змащену жиром протвень викласти одну частину тіста, помазати галяретом, посипати горіхами і ізюмом. Зверху помазати взбитими білками. Пекти. Таке саме приготування двох наступних коржів.

Спечені коржі перемазати кремом.

Крем:

200г лимонних вафлів перемолоти, додати 200г масла і 200г сметани. Все гарно розтерти. Пляцок Вишиванка можна по різному прикрашати, але саме виглядду цей пляцок отримав таку назву. Пляцок Вишиванка дуже красиво виглядає в розрізі, що без сумніву робить його одним з головних солодощів на святі.

Смачного !


Приблизна тривалість приготування
Назад


Подібні рецепти


Пляцок Сметанник

Пляцок Сметанник

Пляцок Сметанник - це дуже легкий в приготуванні пляцок. Сметанник приємно здивує не тільки Вашу сім'ю, але й всіх Ваших гостей.

Детальніше
Пляцок з яблук

Пляцок з яблук

Пляцок з яблук -це один з найпростіших в приготуванні пляцок.Для приготування пляцка з яблук не потрібно багато коштів і часу.

Детальніше
Пляцок з чорносливом

Пляцок з чорносливом

Пляцок з чорносливом можна спекти на будь яке свято, або просто як десерт для своєї сім'ї.

Детальніше