Салати


Салат з печінки тріски
Салат з печінки тріски

Головна ізюминка салату в поживності і користі.

Детальніше
Салат Нептун
Салат Нептун

Вишукана і благородна страва для святкового столу.

Детальніше
Салат Гурман
Салат Гурман

Страва високої кухні на вашому столі за лічені хвилини.

Детальніше
Салат з кальмарів
Салат з кальмарів

Ніжний смак м'яса кальмарів з нотками часнику і зелені.

Детальніше
Салат Ананас
Салат Ананас

Свою назву отримав за зовнішню схожість з фруктом ананасом, але не більше.

Детальніше
Фруктовий салат
Фруктовий салат

Шматочки соковитих фруктів у солодкому меду!

Детальніше
Салат Айсберг
Салат Айсберг

Ніжні хрусткі листя салату і стиглі помідори - що може бути смачніше!

Детальніше
Салат з печінки
Салат з печінки

Всі знають про користь субпродуктів, але мало хто здогадується, що з них можна приготувати такий неперевершений салат.

Детальніше
Салат Дністер
Салат Дністер

Всього декілька хвилин і смачний салат готовий!

Детальніше

 

 


 

 

В інтернеті зараз дуже багато різних варантів салатів, але насправді не всі вони смачні, або ж часто з екзочтичних продуктів, які на полицях наших магазинів просто не знайдеш, саме тому ми вам пропонуємо здебільшого класичні смачні салати,які є популярні насамперед серед українців. Часто буває,що назви салатів знаєш, декілька раз готували їх,але вже забулись всі інгридієнти чи кількість продуктів. Заходячи до нас на сайт у вас е буде цих проблем, добавляйте наш сайт собі в закладки,та тримайте готуйте свої улюблені салати без проблем.

 

Готуючи салат практично будь-яка кухарка чи кухар можуть створити свій власний шедевр, який буде не подібний на жоден інший. Вони можуть бути пісними, легкими, та в принципі будь-якими... Люба українська гостина, де на столі відсутні салати - це просто нонсенс. В принципі в Європі теж ця страва дуже популярна, правда в них здебільшого цінуються пісні салати легко заправлені олією. Ми ж виросли на зовсім інших традиціях і у нас салати це одне з основних блюд на столі. З них починається любе українське застілля. Притому є безліч салатів і навіть готуючи по одному і тому ж рецепту хтось зробить по одному,а хтось по іншому. Можливо саме тому салати мають безліч рецепті,безліч інтерпретацій і головне всі запевняють, що саме їх салат найкращий серед усіх. Ми не будемо тут порівнювати різні салати, робити рейтинги, ми хочемо зібрати усі ці версій, щоб ви готуючись до наступного застілля не шукали рецепт, а мали ці всі салати тут.

 

Салат

Салати - це страва приготовлена з різноманітних овочів, здебільшого заправлена майонезом або олією та подається в холодному вигляді. Вживається,як закуска до других срав, хоча часто може бути основною стравою для людей, які сидять на дієті або вегетеріанців. В європейській кухні ця страва є достатньо легкою на шлунок,так як в основному заправляється оливковою олією та рідко добавляються м'ясеі інгрідієнти. В українській же кухні люди здебільшого привикли заправляти салати майонезом, та з добавленням  ковбаси чи м'яса птиці. Через це український салати є значно калорійнішими, зате на нашу думку, значно смачнішими! Салати  - це один з основних атрибутів будь-якого українського святкування чи застілля.


Рецепти салатів


Ми збираємо рецепти смачних салатів з багатьох джерел, викладаємо власні напрацювання. У нас ще є величезна кількість інформації, якою ми хочемо поділитись з усіма нашими відвідувачами. рубрика рецепти салатів постійно оновлюється, додаються цікаві новинки. Рецепти салатів є однією з найпопулярніших рубрик нашого сайту, так як салати є актуальними практично в любу пору року і на любе свято. Тому все більше і більше  салатів будуть доповнюватись. Нам багато надсилають рецепти цікавих салатів, щоб поділитись з нашими відвідувачами. Запрошуємо усіх охочих показати свої рецепти салатів. Надсилайте їх нам і ми неодмінно їх опублікуємо. Надсилати можна рецепти з фото, чи відео, чи можливо по-етапним створення. Ми постараємось щоб ваші рецепти салатів були доступні для усіх, і усі могли спробувати ваші кулінарні шедеври. Для охочих ми поставимо ваше авторство Нам головне що рецепти цих салатів були доступні і використовувати їх десь у своїх збірках ми не плануємо.